For Polish click here

EGZAMIN Z POLSKIEGO NA POZIOMIE B1 – KOMPLEKSOWY KURS PRZYGOTOWUJĄCY

Certyfikat z języka polskiego jako obcego jest jedynym państwowym dokumentem poświadczającym znajomość języka polskiego. Do egzaminu przystępują osoby, które chciałyby udokumentować poziom swej biegłości w języku polskim.

Najczęściej czynili to dotychczas cudzoziemcy studiujący lub pracujący w Polsce, ale ostatnio zgłasza się także wiele osób pragnących poświadczyć znajomość języka polskiego przy staraniu się o polskie obywatelstwo

Wszystkie niezbędne informacje dotyczące egzaminu można znaleźć tutaj.

Przykładowy egzamin certyfikacyjny znajdziesz tutaj.

 

Kolejny egzamin w 2024 roku odbędzie się w dniach 16-17 listopada (sobota – niedziela)

Z przyjemnością Cię do niego przygotujemy.

 *Po skontaktowaniu się z nami zaprosimy Cię na kawę (online). Podczas tego spotkania porozmawiamy o Twoich oczekiwaniach, a także sprawdzimy Twoją znajomość języka polskiego. Jakość kursów jest najważniejszym aspektem naszej pracy, dlatego staramy się tworzyć grupy z osobami na tym samym poziomie, z tymi samymi potrzebami. Z tego powodu zastrzegamy sobie prawo do zaoferowania Ci innej grupy, jeśli zauważymy, że potrzeby Twoje i innych klientów są zbyt rozbieżne.

**Wszystkie materiały zapewniamy my. Nie musisz kupować żadnego podręcznika. 

***Będziemy ćwiczyć wszystkie niezbędne umiejętności: mówienie, słuchanie, czytanie, gramatykę i pisanie.

             Informacje o kursie:

  • 20 sesji x 90 minut, online
  • grupy maksymalnie 4-osobowe
  • Wtorki i czwartki 08:00–09:30
  • start 10.09.2024
  • 1200 zł (opcja płatności w dwóch ratach)
 
 

Psst! Jeśli dodatkowo chciałbyś/chciałabyś uzupełnić braki z poprzednich poziomów, możemy zaoferować ci kilka dodatkowych godzin sesji indywidualnych w promocyjnej cenie. Przed rozpoczęciem kursu spotkamy się na rozmowę poziomującą, po której otrzymasz szczegółowe informacje dotyczące potencjalnych tematów, nad którymi mógłbyś/mogłabyś popracować na sesjach indywidualnych.

Twoim lektorem będzie:

Anna Wilczyńska

Magister filologii rosyjskiej na Uniwersytecie Jagiellońskim, absolwentka studiów podyplomowych z zakresu języka polskiego jako obcego, czynna lektorka języka polskiego jako obcego i rosyjskiego z 8-letnim stażem.

Prowadzę zajęcia na wszystkich poziomach biegłości językowej w jednej z krakowskich korporacji IT. W swojej pracy stawiam przede wszystkim na podejście komunikacyjne. Mam kilkuletnie doświadczenie w przygotowywaniu kursantów do egzaminu certyfikacyjnego na poziomie B1.

Specjalizuję się w grupach słowiańskich, głównie rosyjskojęzycznych, ale z powodzeniem uczę też klientów międzynarodowych.

Prywatnie podróżniczka, uzależniona od dobrej kawy na mleku kokosowym i fotografowania street artu. W wolnym czasie tworzę również treści edukacyjne w sieciach społecznościowych.

Do zobaczenia na Instagramie